İletişim

2024 Weber Mantolama m2 Fiyatları

Weber Mantolama Sistemleri

Weber mantolama dış cephe mantolama konusunda uzmanlaşmış gayet kaliteli bir markadır. Peki weber mantolama sistemleri kaça ayrılır ve ortalama m2 fiyatları nedir? Weber mantolama, Weber plustherm ve Weber maxitherm olmak üzere 2 ye ayrılmaktadır. Hemen inceleyelim!

Weber Plustherm dış cephe mantolama sistemi

Weber plustherm mantolama sistemi dahilinde kullanılan tüm ürünler Avrupa Teknik Onay Kuruluşu (EOTA) tarafından yayınlanan ETAG 004 ve Türk Standartları Enstitüsü (TSE) standartlarına uygun olarak test edilmiş ve belgelendirilmiştir. Weber plustherm weber markasının daha hesaplı olan mantolama sistemidir. Fiyatına gelecek olursak aşağıdaki tabloyu inceleyiniz!WEBER MANTOLAMA MALZEME + İŞÇİLİK FİYAT LİSTESİ 2024

WEBER MANTOLAMA M2 FİYAT
ankara weber plustherm mantolama fiyatları
Weber plustherm mantolama sistemi dahilinde kullanılan tüm ürünler Avrupa Teknik Onay Kuruluşu (EOTA) tarafından yayınlanan ETAG 004 ve Türk Standartları Enstitüsü (TSE) standartlarına uygun olarak test edilmiş ve belgelendirilmiştir. Fiyatlar Ankara weber mantolama bayileri olarak belirlenmiştir.

670TL 

Weber Maxitherm Dış cephe Mantolama Sistemi

Weber maxitherm mantolama sisteminin farkı arttırılmış karbon takviyesi sayesinde bir kademe daha yüksek ısı yalıtım sağlamasıdır. Yani bu sistemin ısı yalıtım levhası weber.therm maxipower adı verilen yüksek karbon takviyeli levhadır. Fiyatına gelecek olursak aşağıdaki tabloyu inceleyiniz!

WEBER MANTOLAMA MALZEME + İŞÇİLİK FİYAT LİSTESİ 2024

WEBER MANTOLAMA M2 FİYAT
ankara weber maxitherm mantolama fiyatları
Fiyatlar Ankara weber mantolama bayileri olarak belirlenmiştir. Geliştirilmiş formüller sayesinde yüksek yapıştırma gücüne sahiptir ve ısı yalıtım levhalarına mükemmel aderans sağlar.
Artırılmış karbon takviyeli ısı yalıtım levhası weber.therm maxipower ile üstün ısı yalıtım özelliğine sahiptir.
ETAG 004’e uygun olarak test edilmiştir.
Isıtma ve soğutma giderlerinden tasarruf sağlar.
Binayı tüm dış etkenlerden koruyarak, ömrünü uzatır.
Bina içindeki nemi dengeleyerek, konforlu mekanlar yaratır.
Uzun yıllar boyunca dış cephe tadilatı gerektirmez.700TL
weber mantolama bayileri, weber mantolama fiyat listesi, weber mantolama m2 fiyatı, weber mantolama fiyat listesi 2024, weber ısı yalıtım sıvası fiyatları, weber mantolama hesaplama, weber taşyünü mantolama

Bir yanıt yazın