İletişim

alçıpan asma tavan

2024 Alçıpan asma tavan m2 fiyatları

Firmamızın yaptığı asma tavan modelleri ve alçıpan asma tavan m2 fiyatları 2024 yılı için aşağıda listelenmiştir. Alçıpan asma tavan fiyatları malzeme ve işçilik dahildir. Bahsedilen asma tavan fiyatları metraja ve merkezimize uzaklığa göre değişebilir.

Alçıpan Asma Tavan m2 fiyatları

Buradaki alçıpan asma tavan m2 fiyatları siz değerli müşterilerimize bir ön bilgi olsun diye sunulmuştur. Unutmayın net alçıpan tavan fiyatları için mutlaka bizi arayarak keşif isteyiniz! Ankara içi keşiflerimiz ücretsizdir!

2024 YILI ALÇIPAN ASMA TAVAN UYGULAMA FİYATLARI

Ankara içi 2024 yılı alçıpan tavan birim fiyatları aşağıdaki gibidir.

ALÇIPAN ASMA TAVAN ÇEŞİDİBİRİMMALZEMEİŞÇİLİKTOPLAM
BEYAZ ALÇIPAN ASMA TAVAN UYGULAMA FİYATM2206TL165TL371TL
YEŞİL ALÇIPAN ASMA TAVAN UYGULAMA FİYAT (WR SUYA
DAYANIKLI)
M2225TL165TL390TL
ALÇIPAN ALIN KAPLAMA (MTÜL İŞLERİ)MTÜL100TL57TL157TL

KEŞİF VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN

HEMEN ARAYIN!

2024 Alçıpan asma tavan malzeme işçilik m2 fiyatları

ÖZYURT İNŞAAT

2024 asma tavan modelleri

Asma tavan modelleri 2024 yılında klasik tarzdan modern tarza doğru bir geçiş eğiliminde görünmektedir. Ama illaki trendlere bağlı kalacaksınız diye bir kural yok! Çünkü ev sizin tavan sizin. 

Mutluluğun sırrı kendi sevdiğiniz şeyleri yapmaktan geçer. Tavan modelleriyle alakalı birkaç örnek gösterdiğimiz “2024 Asma Tavan Modelleri“ başlıklı yazımıza bakarsanız 2024 yılı asma tavan trendleriyle alakalı fikir sahibi olabilirsiniz!

Alçıpan asma tavan fiyatları

Alçıpan Asma Tavan Ustası

Firmamız yapılacak işlerinizde, projelerde ve şantiyelerde alçıpan asma tavan ustası ekipleriyle siz değerli müşterilerimize destek sağlamaktadır.

Alçıpan asma tavan ustaları 2 ana dalda uzmanlaşmışlardır. Bunlar;

  • U-C galvanizli profiller kullanabilen ustalar
  • Kutu profil kaynaklı ve U-C galvanizli profil kullanabilen ustalar.

Yukardan da anlaşılacağı üzere her alçıpan ustası kaynak bilmiyor. Biz firma olarak bünyemizde 2 tür ustayı da bulunduruyoruz. Ayrıca ustalarımızı kendi bünyemizde çekirdekten yetiştiriyoruz. Sonuçta bu devirde usta bulmak profesör bulmaktan zor hale geldi maalesef.