İletişim

Ankara inşaat tadilat dekorasyon

2024 Ankara İnşaat dekorasyon

Ankara inşaat dekorasyon firması olarak hizmet veren ÖZYURT İNŞAAT yaklaşık 23 yıllık bir tecrübeye sahibiz. Sizde bizimle çalışmak isterseniz iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz!

İnşaat ve dekorasyon birbirine yakın tabirler olsa da aynı şeyler değildir.

Ancak firmamız her iki kategoride de sizlere hizmet vermektedir. Gelin verdiğimiz hizmetleri size daha iyi anlatmak için aralarındaki farkı öğrenelim!

Ankara İnşaat dekorasyon hizmetlerimiz

Ankara inşaat dekorasyon hizmetlerimiz 2 ana bölüme ayrılmaktadır. Bunları aşağıdaki bulunan konu başlıklarımızdan görebilirsiniz.

İnşaat Nedir?

İnşaat, henüz mevcut olmayan bir yapının planlanması, projelendirilmesi ve projesine uygun bir şekilde inşa edilmesi durumuna denir. Yada mevcutta olan bir yapı varsa bile üzerine, yanına ve bitişiklerine yeni yapı yapılmasıdır. Tahmin edeceğiniz üzere maliyetlidir ve ilginizi çekebilecek konuyla alakalı inşaat m2 maliyetleri yayınımıza bakabilirsiniz.

İnşaat süreci, kapsamlı bir iştir. Firmamız belirli çaplarda inşaatları yapmaktadır. Bunlar

 • Villa inşaatları
 • Kaba inşaatı bitmiş fabrika inşaatları
 • Çeşitli orta boy işletmeler
 • Ofis inşaatları

gibi birçok bölümlere ayrılır.

Yukarıdaki işler proje ve yönetim ekibimiz tarafından yürütülür. Proje ekibi şu demektir. Projenin büyüklüğüne göre değişmekle beraber proje yöneticisi mimar, inşaat mühendisi, inşaat teknikerleri, formen ve usta başları, taşeronlar, alt taşeronlar ve bizim kadromuzda bulunan yetişmiş usta ve işçilerimiz.

Ankara inşaat dekorasyon firmaları, en kaliteli firmalar

Ankara İnşaat hizmetlerimiz

Ankara içi inşaat hizmetlerimiz projeye göre değişiklik gösterse de aşağıda sıraladığımız maddelerden oluşur. Projeye göre bu maddelerin hepsi yada birkaç tanesi müşterimizin gereksinimine göre firmamız tarafından sağlanır.

İnşaat hizmetlerimiz:

 1. Proje Planlaması: Müşterinin isteklerini ve inşaatın yapım sürecini göze alarak tasarımı ve maliyeti belirlenir. Yapılacak iş için gün ve zaman çizelgesi oluşturulur.
 2. Tasarım: Müşterinin istekleri üzerine belirlenen projede gereksinimlere  göre tasarım ve çizim yapılır.
 3. Uygulama: Proje ve tasarımda belirlenen kurallara ve iş kalemlerine göre yapının oluşması ve işin ifası için gereken tüm malzeme, işçilik, nakliye, ve diğer hizmetlerin gerçekleştirildiği bölümdür.
 4. Kontrol: Proje bitiminde yapılan işler kontrol edilip teste alınır. Kalite kontrol yapılır.
 5. Teslimat: Her şey yolundaysa yapılan inşaat işi müşteriye yada işverene teslim edilir.

Dekorasyon nedir?

Dekorasyon, bir mekanın kullanıcının ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurularak fonksiyonel ve insan gözüne hoş gözükecek şekilde düzenlenmesine denir. Tanımdan da anlaşılacağı üzere kompleks ve profesyonellerce yapılması gereken bir iştir. Firmamız özel proje ve dekorasyon işlerinde yaklaşık 23 yıllık bir tecrübeye sahiptir.

Yaptığımız bazı dekorasyon konseptleri aşağıdaki gibidir;

 1. Villa dekorasyonu
 2. Ofis dekorasyonu
 3. Restoran dekorasyonu
 4. Hastane dekorasyonu
 5. Ev dekorasyonu
 6. Kafe ve bistro dekorasyonu
Ankara inşaat dekorasyon
Ankara inşaat dekorasyon
Ankara inşaat dekorasyonAnkara inşaat dekorasyon

Dekorasyon, aynı zamanda mekanlarda kullanılacak konseptlere göre oluşturulur. Mekanın cinsi de dekorasyon yaparken önemlidir. Mesela bir ev dekorasyonuyla, villa dekorasyonu yada ofis dekorasyonu aynı konsepte olmamalıdır.

Ankara dekorasyon hizmetlerimiz

Ankara dekorasyon hizmetlerimiz, mekanların cinsine göre estetik ve kullanışlı olarak düzenlenmesi ve görünmesi için sunulan çeşitli profesyonel hizmetleri içerir. Dekorasyon hizmetlerimiz aşağıdaki iş kollarını ve alanları kapsayabilir:

 1. İç Mekan Tasarımı: Müşterilerimizin isteklerine ve iç mekanın alanlarını hesaba katarak tasarım ve çizimler yapılır.
 2. Kişiye Özel Tasarım ve Özelleştirme: dekorasyon firmalarının çoğu kolay olanı yapıp standartlaşmış uygulamalar yaparlar. Ancak firmamız tam aksine müşterilerimizin ihtiyacına uygun profesyonel ve özel çalışılmış istek üzerine işler yapmaktadır.
 3. Dış mekan dekorasyonu: Dış mekan denilince akla bahçe, cephe ve diğer kafelerin dış mekanları gelebilir. Dış mekanla alakalı yaptığımız dekorasyon hizmetleri; dış cephe tasarım ve dekorasyonu, park bahçe dekorasyonu, kafe bahçe dekorasyonu, villa bahçe dekorasyonu.

Bir yanıt yazın