İletişim

makinalı alçı işçilik fiyatları ankara

2024 Makinalı Alçı İşçilik Fiyatları

2024 Makinalı Alçı İşçilik Fiyatları m2 tablomuz aşağıda belirtilmiştir. Kesin fiyatlar için muhakkak keşif ve metraj bilgisi gerekir. Makinalı alçı, uygulamalarda yüksek hız nedeniyle büyük şantiyelerde çok kullanışlı olmaktadır. Peki Makineli alçı işçilik fiyatları ne kadar? Yada makinalı alçı işçilik uygulama 2024 fiyat listesi ne durumda ? Belirli metrajlı işleriniz için makineli, anolu, mastarlı alçı işleri için sadece işçilik uygulama olacak şekilde fiyatlarımız aşağıdaki gibidir. Makineli alçı işçilik fiyat listemiz 2024 yılı ve Ankara içi için geçerlidir. Yüksek metrajlar için lütfen özel teklif alınız!

2024 MAKİNALI ALÇI İŞÇİLİK FİYATLARI VE M2 İŞÇİLİK FİYAT LİSTESİ

UYGULAMABİRİMBİRİM
FİYAT
MAKİNELİ ALÇI UYGULAMA: Mevcut duvara 1-1,5 mt arayla mastarında ve terazisinde ano çıtalarının döşenmesi arasına makine ile alçı atılarak mastar çekilmesi, üzerine 1 kat karışık ve 1 kat saten alçı çekilerek zımpara ve boyaya hazır hale getirilmesi. Detaylar için alçı sıva m2 fiyatları bölümüne bakınız!m2180TL-220TL
MAKİNALI ALÇI 2024 GÜNCEL FİYAT VE M2 İŞÇİLİK FİYAT LİSTESİ

KEŞİF VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN

HEMEN ARAYIN!

*ÖNEMLİ: Burada vermiş olduğumuz fiyatlar her ne kadar güncel fiyatlar olsa da bazı durumlarda değişiklik gösterebilir. Kesin fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz!

*Yukarıdaki fiyatlara KDV dahil değildir!
* İşçilik fiyatlarda fatura istenen işler için %22 gelir vergisi toplam fiyata eklenir!

MAKİNALI ALÇI İŞÇİLİK FİYATLARI USTASI ANKARA

Bir yanıt yazın