İletişim

fayans döşeme işçilik fiyat

2024 Fayans İşçilik Fiyatları

2024 yılı Fayans işçilik fiyatları çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterir. Örneğin 1 metrekare için fayans döşeme fiyatı aldığınız fayansın boyutuna, yapılacak yerin durumuna, fayans ustası günlük yevmiyesi tutarına ve metrajına göre farklılıklar gösterebilir. Aşağıda bunlardan kısaca bahsettik.

Biz de bir fayans işini fiyatlandırırken genelde aşağıdaki verileri kullanırız, ancak bunları sizin de kullanabilmeniz ve fiyata karar vermeniz için fayans ustası yada profesyonel inşaat mühendisti olmanız gerekir. O yüzden şimdilik neye göre hesap yaptığımızı bilmeniz yeterli olacaktır. Çünkü hesaplamayı zaten firmamız yapıp size teklif verecektir.

Fayans işçilik fiyatları

Fayans döşeme işçilik birim m2 fiyatlarına etki eden faktörler başlıca şu şekildedir;

  1. İşin metrajı (kaç m2 az mı çok mu gibi).
  2. İşin merkezimize uzaklığı.
  3. Döşenecek fayansın, seramiğin cinsi çeşidi yada ebatları.
  4. Metraj çok olsa bile tek bir alan mı? yoksa parça parça mı?
  5. Fayans uygulama alanı hazır mı? Sıvası, şapı var mı? Kırım gerekiyor mu?
  6. İstenilen işçilik kalitesi! ( mesela müteahhit işimi yoksa özel daire ve villa mı?)

Ankara Fayans Döşeme İşçilik m2 Fiyatları

Fayans metrekare işçilik fiyatları tadilatın maliyetini önemli ölçüde etkileyebilir. Fayans ve seramik bir yapının dekorasyon ve tadilatında görsel olarak olmazsa olmazlarındandır. Sadece görsel olarak değil işlevsel olarak ta fayans ve seramik uygulama yapılarda çok önemlidir. Her ne kadar maliyeti etkilese de bu yüzden kaliteli işçilik ve malzeme kullanmak ileride bazı sıkıntıları yaşamamak adına son derece önemlidir.

Fayans metrekare işçilik fiyatları
Fayans işçilik fiyatları
Fayans metrekare işçilik fiyatları Ankara
1 metrekare için fayans döşeme fiyatı

Fayans metrekare işçilik fiyatları

Firmamız 2000 yılından bu yana fayans ve seramik işlerine önem göstererek bu konuda kaliteyi ön planda tutmaya devam etmektedir. Fayans metrekare işçilik fiyatları Ankara içi için olup şehir dışı yada yurtdışı projeleriniz için özel fiyat almak için bizi arayınız!
Siz değerli müşterilerimize bir fikir edindirmek adına 2024 yılı güncel fayans ve seramik döşeme işçilik metrekare fiyatlarını aşağıda paylaşıyoruz.

KEŞİF VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN

HEMEN ARAYIN!

GÜNCEL FAYANS VE SERAMİK DÖŞEME BİRİM FİYATLARI 2024

UYGULAMA
AÇIKLAMA
BİRİMİŞÇİLİK BİRİM FİYATI.
ZEMİN
SERAMİK DÖŞEME
M2300TL-350TL
DUVAR
SERAMİK DÖŞEME
M2300TL-350TL
ZEMİN
FAYANS DÖŞEME
M2300TL-350TL
DUVAR
FAYANS DÖŞEME
M2300TL-350TL
TEZGAH
ARASI DEKORATİF FAYANS SERAMİK DÖŞEME
M2750TL-1000TL

Önemli not: Belirtilen fiyatlar ortalama fiyat bilgisi olup asıl fiyatlandırma için lütfen keşif isteyiniz! Fiyatlar metraja ve işin uzaklığına göre farklılıklar gösterir. Yukarıda 2024 yılı için fiyat aralıkları verilmiştir. Düşük olan fiyatlar yüksek metrajlar, yüksek olan fiyatlar ise düşük metrajlar için verilmiştir. Keşif şartları ve randevu için lütfen arayınız!

Kredi kartına yapılan fayans ve seramik uygulamalarında 9 taksit imkanımız vardır!

Bu yazımızda fayans işçilik fiyatları 2024, fayans fiyatı, Ankara fayans fiyatları, fayans metrekare fiyatları 2024, fayans fiyatları 2024 ve Ankara fayans firmaları gibi sorulara cevap vermeye çalıştık.

Bir yanıt yazın