İletişim

2024 Ankara Ev Boyama Fiyatları

Ankara Boya badana sorgusu ile çıkan sonuçlarla alakalı internet sitelerini gezdiğimizde çok ilginç Ankara ev boyama fiyatları ile karşılaştık! 3+1 ev boya fiyatlılarını malzeme işçilik dahil 10.000-TL yazanda var dolu daireye 9.500-TL yazanda var. 

Ancak bu fiyatlar bir evin boyanması ve teslim edilebilmesi için gerçeği yansıtmamaktadır maalesef. Kiracıysanız ve evi ev sahibine teslim etmek için boyatıyor sanız o başka tabi.


2024 yılı güncel Ev boya badana fiyatları

 Aşağıda güncel Ankara içi ev boya badana fiyatlarımızı paylaştık. 25 yıldır bu işi yapmaktayız.

ANKARA EV İÇİ BOYA MALZEME + İŞÇİLİK FİYAT LİSTESİ 2024

EVİN DURUMU
BOYA UYGULAMA FİYAT
TAKSİT DURUMU
BOŞ 3+1 DAİRE
17.500TL
KREDİ KARTINA 4 – 8 TAKSİT
DOLU (EŞYALI) 3+1 DAİRE
27.500TL
KREDİ KARTINA 4 – 8
TAKSİT

Ankara 3+1 Ev Boyama Fiyatları

Sizde ev boya badana fiyatları ne kadar? Yada boya badana ustası nereden bulurum diyorsanız hem usta hem firma olarak sizlere profesyonel hizmet vermekten gurur duyarız!
2024 yılı ortalama 100 m2 daire için boya badana fiyatlarımız aşağıdaki gibidir. Ankara içinde dairenizi, evinizi, binanızı, ofisinizi ve varsa villanızı uygun fiyatlara boyuyoruz. Aşağıda tüm sorularınıza cevap vermeye çalıştık lütfen okumaya devam ediniz!

Ev Boyama Fiyatları Ne Kadar?


Öncelikle şunu söylemekte yarar var, bir dairenin boyama fiyatı evin boş veya dolu olmasına göre değişiklik göstermektedir. İlk kriter budur. Eğer ev boşsa boya badana işleri fiyatı daha uygun olacaktır. Dolu ise eşyaları toplamak, içinde eşya olan dairelerde çalışmak ve kamflaj yapmak zamanı etkilediği için fiyat biraz daha pahalı olacaktır .
Ankara içi 3+1 Daire boyama fiyatı kısa bir süre için malzeme + işçilik dolu daire için 27.500 TL boş daireler için 17.500 TL dir. Bu fiyatın içine aşağıdaki uygulamalar dahildir.
Koruma: Dolu daireler için eşyaların ortaya toplanması hışır ve naylonlarla örtülmesi ve çeşitli kamuflaj işlemleri (dolu daireler için)

Tamiratlar: Mevcut Tavan ve duvarlardaki tamiratların yapılması

Tavan Boyama: Tavanların 2 kat plastik tavan boyasıyla boyanması varsa kartonpiyerlerinde boyanması. (TEK tavan boyası ile)

Duvar boyama: Duvarların istenilen renklere su bazlı silikonlu tam silinebilir boya ile 2 kat boyanması. (filli boya, dyo, marshall, çbs, gibi markalar)

özyurt inşaat Ankara
Taksitle Daire veya Ev Boyatabilir miyim?

Tabii ki evet, peşin fiyatına 4-9 arası taksit yapılır. Sizde evinizi renklendirmek ve boyasını yenilemek için bizi arayınız!

Ödeme Şekli Nasıl?

Yaptığımız taksitli daire boyama hizmetinin ödeme şekli kredi kartıyla yapılmaktadır. Diğer bir şekilde senetle taksitli ev boyama da yapılabilmektedir. Ancak bu güven araştırmasından geçen müşterilerimiz için geçerlidir.

Hangi semtlerde iş yapıyoruz?

Bahçelievler, Çankaya,‎ Beşevler, Beytepe, İncek, Çayyolu, Bilkent, Maltepe, Akdere, Aktepe Keçiören Batıkent, Demetevler, Yenimahalle, Etlik, Kurtuluş, OR-AN Çankaya Yıldız, Sıhhiye ve Yaşamkent semtlerinde daire içi boya ve dekorasyon işleri yapmaktayız.

Not: Yukarıda verilen boya badana fiyatları sadece Ankara merkez için geçerlidir. Verilen boya uygulama fiyatı maksimum 100m2 ve 3+1 daireler için geçerlidir. Daha geniş ve tamiratları fazla olan dairelerin boya badana fiyatları değişiklik gösterebilir. Daire boyama ve ev boyanmasında kullandığımız malzemeler 1. sınıf polisan, marshall, DYO, Filli Boya, Fawori gibi isim yapmış boya markalarının su bazlı silinebilir boyalarıdır.

Bu yazımızda şunlara cevap vermeye çalıştık;

Ankara boya badana ustası, Taksitle boya badana, Ankara boya badana fiyat, 3+1 ev boyama fiyatları, ucuz boya badana Ankara.

Bir yanıt yazın